Team

Krystyna-Wroblewska-Busines-EventKrystyna Wróblewska

Właściciel

Doświadczenie zawodowe zdobyte w pionach sprzedaży międzynarodowych korporacji: Kraft Jacobs, Star Foods, Mk Cafe, Lukas Bank, HenkeL Bautechnik wykorzystałam w 2003 roku, tworząc własną firmę Wróblewska Business Event.

Jestem organizatorem i współorganizatorem licznych imprez, promujących kulturę oraz wrocławskich artystów.

Jako aktywny działacz społeczny współtworzę strukturę organizacyjną fundacji MY! Wrocławianie, w której pełnię funkcję Wiceprezesa, aktywnie propagując główną ideę fundacji „Edukacja, Integracja, Komunikacja”.

Wspieram rozwój przedsiębiorczości i przeciwdziałanie bezrobociu, będąc członkiem Związku Pracodawców Polska Miedź oraz Zachodniej Izby Gospodarczej.
Prywatnie, jestem mamą wspaniałej dziewczyny o imieniu Nikola.
Pasjonatką spoglądania w głąb własnej duszy i odkrywania tego co nieodkryte…
Gram w squasha, nurkuję, jeżdżę na snowboardzie.

W 2012 roku rozpoczęłam jedną z największych przygód mojego życia – poznawanie najdalszych zakątków świata w najlepszym towarzystwie mojego partnera życiowego.

Większość z nas bardzo długo szuka swojej drogi. Podążamy w wielu kierunkach, aby odkryć, kim jesteśmy i co jest naszą życiową misją. W trakcie tych poszukiwań poznajemy, a nawet przekraczamy swoje granice, odkrywamy nowe zdolności. Często okazuje się, że – wbrew własnym przypuszczeniom – nasze granice leżą znacznie dalej i że możemy więcej.

Moja działalność to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, to również misja pomagania innym ludziom!


 

Agnieszka Ćwikła-Suszek - Wróblewska Business EventAgnieszka Ćwikła-Suszek

Dyrektor Operacyjny

W przeszłości menedżer megaprojektów w międzynarodowych korporacjach finansowych, następnie prekursorka profesjonalnego wedding planningu w Polsce. Z branżą imprez firmowych zetknęłam się, gdy Krystyna Wróblewska zaszczyciła mnie propozycją udziału w pewnej bardzo dużej i skomplikowanej realizacji. Potem przyszły kolejne i tak już pozostało – z branżą eventów firmowych związałam się na dobre w 2013 roku.

Niestrudzenie ofertuję, negocjuję, uzgadniam, kontraktuję oraz tworzę scenariusze imprez, tak by były dla naszych Klientów nie tylko piękne, ale także komfortowe, bezpieczne i przede wszystkim – przebiegały dokładnie zgodnie z ustaleniami.

We współpracy cenię sobie profesjonalizm, poparty dużą dawką pozytywnych relacji, dobrą atmosferą, partnerstwem. To one mnie uskrzydlają i dają energię do dalszych działań!

Moje zawodowe motta:

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” [Konfucjusz]

„Ze swojej pasji uczyń swoją pracę, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie”. [autor nieznany]

Prywatnie, gdy tylko czas pozwala, wraz z mężem Tomaszem i synkiem Jaśkiem, realizujemy podróżnicze marzenia.


Olga-Rybak-Busines-EventOlga Rybak

Event Manager

Ukończyłam studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, lecz wrodzona kreatywność,  połączona z artystyczną duszą nie pozwoliły mi pójść w kierunku prawa. Przebieg mojej pracy zawodowej podkreśla skłonność do podejmowania działań twórczych, podczas których mogłabym realizować moje pasje i zainteresowania. Przez ostatnie lata pełniłam funkcję Managera ds. Marketingu i PR w firmie Cermag Sp. z o.o.

Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu marketingowemu, patrzę na wydarzenia projektowane dla Klientów przez pryzmat dopełnienia ich strategicznych działań komunikacyjnych. Analizuję charakter i cele działań Klientów, nakreślam koncepcje organizowanych wydarzeń, które wyróżniają się kreatywnym podejściem, precyzyjnym planowaniem i świetną realizacją.

Jestem perfekcjonistką w życiu prywatnym i zawodowym. Dbam o to, aby realizowane przeze mnie projekty zawsze były kompletne, dopięte na ostatni guzik. Uważam, że najlepsza forma improwizacji to ta dokładnie przemyślana, przygotowana i przećwiczona.

Uwielbiam ludzi i to, czym się zawodowo zajmuję. Bardzo doceniam możliwość pracy w twórczym, emanującym dobrą energią zespole, realizując niestandardowe projekty, wciąż sięgając wyżej i wyżej, codziennie przekonując się, że naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych.

Prywatnie moją pasją jest sztuka współczesna, projektowanie wnętrz i fotografia. Przynajmniej raz w roku wraz z mężem i córeczką odwiedzam Włochy, chłonąc łapczywie włoską estetykę, architekturę, kuchnię i krajobrazy.

Dodam jeszcze kilka słów (moich ulubionych zresztą):

''Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.'' M. Twain

 

Adrianna Pawłowska - Wróblewska Business EventAdriana Pawłowska

Sales Manager

Urodzona na granicy znaków Koziorożca i Wodnika posiadam dwie, kompletnie przeciwstawne natury. Z konsekwencją Koziorożca dążę do obranych celów, jednak natura Wodnika prowadzi mnie do nich przez rzadko uczęszczane drogi. Jestem nonkonformistką, nie ulegam presji otoczenia, ale jednocześnie uwielbiam współpracę z ludźmi i możliwość uczenia się od nich nowych rzeczy. Żyję zgodnie z własnymi przekonaniami opartymi na refleksji. Siła ludzkiego umysłu jest dla mnie rzeczą fascynującą, choć moim zdaniem to serce jest najpotężniejszą bronią. Empatia to jedna z najwspanialszych cech u człowieka. Dobro zawsze zwycięża, karma wraca, a pomaganie innym jest najpiękniejszą formą egoizmu – bo radość w sercu powodowana uśmiechem drugiego człowieka to najcudowniejsze uczucie na świecie.

Moja kariera zawodowa związana jest z Dolnośląskim Klubem Kapitału, który zrzesza dolnośląski świat nauki z największymi przedsiębiorcami tego regionu. Jako kierownik biura jestem odpowiedzialna za księgowość, kadry i całą pozostałą administrację oraz za komunikację między członkami klubu. W księgowości, czyli tam, gdzie liczą się suche fakty i liczby do wyciągnięcia odpowiednich wniosków, idealnie sprawdza się mój wewnętrzny Koziorożec. Jako matematyk-ekonomista analizuję i rozkładam na części pierwsze wszystkie dostarczone dane, aby umiejętnie zastosować odpowiedni algorytm prowadzący do rozwiązania problemu. Natomiast w WBE ma szansę wykazać się moja uduchowiona natura Wodnika. Idealistka - optymistka, z zamiłowaniem do piękna, sztuki, harmonii, ładu, minimalizmu, odnalazłam bratnie dusze, z którymi praca to nie tylko czysta przyjemność, ale i niekończąca się możliwość rozwoju i źródło inspiracji. Kreowanie i urzeczywistnianie idei klienta w formie niezapomnianych eventów jest swego rodzaju przejawem sztuki. Bo kto, jeżeli nie artysta, jest w stanie stworzyć tak piękne wspomnienia?

Motta, którymi kieruję się w życiu:

„Nie można bowiem mieć nadziei na skierowanie świata ku lepszym drogom, o ile się jednostek nie skieruje ku lepszemu. W tym celu każdy z nas powinien pracować nad udoskonaleniem się własnym, jednocześnie zdając sobie sprawę ze swej, osobistej odpowiedzialności za całokształt tego, co się dzieje w świecie, i z tego, że obowiązkiem bezpośrednim każdego z nas jest dopomagać tym, którym możemy się stać najbardziej użyteczni.” Maria Skłodowska Curie

„Jeśli chcesz, by coś zostało powiedziane – powierz to mężczyźnie. Jeśli chcesz by zostało zrobione – powierz to kobiecie.” Margaret Thatcher

„Kiedy mówisz, powtarzasz tylko to, czego się wcześniej dowiedziałeś. Kiedy słuchasz, możesz nauczyć się czegoś nowego” Dalajlama

„Na to zaś wszystko przywdziejcie miłość, która jest spoiwem doskonałości” List do Kolosan


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress