Uroczysta Gala Młode Talenty

Organizacja gali wieńczącej pierwszą, inauguracyjną edycję Konkursu „Młode Talenty”, ogłoszonego przez prestiżowy Dolnośląski Klub Kapitału, była dla nas wielkim zaszczytem. Wspieranie idei promowania i nagradzania młodych ludzi w osiągających wybitne sukcesy w różnych dziedzinach, wpisują się bowiem w misję i filozofię działania Wróblewska Business Event.
Tego wieczoru gmach Opery Wrocławskiej wypełnił się najznamienitszymi gośćmi: przedstawicielami wrocławskiego biznesu, nauki, świata artystycznego oraz władz miasta i województwa. Galę poprowadził Paweł Gołębski, zaś oprawę artystyczną zapewniła formacja Dziubek Band pod brawurową batutą Mariusza Dziubka.
Podczas uroczystości wręczenia nagród „Młode Talenty” wyłoniono laureatów w sześciu kategoriach: Sukces naukowy, Sukces w zakresie innowacji, Sukces artystyczny, Sukces w działalności społecznej, Sukces w działalności przedsiębiorczej, Sukces sportowy.
Każdy z laureatów otrzymał specjalnie przygotowaną statuetkę, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć, że system identyfikacji wizualnej Konkursu (statuetki, dyplomy, strona internetowa oraz wszelkie materiały drukowane) zostały przygotowane na najwyższym światowym poziomie przez Annę Stępkowską i Jarosława Nowaka z pracowni projektowej Studio Nuovo.
Gala finałowa kolejnej edycji konkursu odbędzie się już w maju 2018!

Skontaktuj się z nami

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress